Filehippo.com Ga naar website

Filehippo staat gerangschikt op 1.074 in Nederland. 'FileHippo.com - Download Free Software.'

1.074Rangschikking in Nederland

809Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's53.343.360
Maandelijkse bezoeken 5.434.464
Waarde per bezoeker€ 0,07
Geschatte waarde€ 2,58 Miljoen *
Externe links47.870
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
110Bangladesh
176Pakistan
197Indonesië
270Indië
347Maleisië

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen13,90%14,70%
Bangladesh 1102,60%2,60%
Pakistan 1764,10%4,90%
Indonesië 1975,10%6,40%
Indië 27020,60%22,80%
Maleisië 3471,40%1,80%
Algerije 3621,00%1,10%
Thailand 4101,90%1,70%
Nigeria 4580,90%1,00%
Egypte 4661,20%1,30%
Iran 5232,50%2,60%
South Africa 5470,90%1,00%
Portugal 5610,80%0,70%
Saoedi-Arabië 5651,30%1,20%
Filippijnen 5830,70%0,90%
Noorwegen 6110,50%1,30%
Zwitserland 7040,60%0,50%
Griekenland 7110,80%0,80%
Italië 7882,30%1,90%
Zweden 7960,70%0,80%
Verenigd Koninkrijk 8153,20%2,80%
Australië 9501,00%1,00%
Nederland 1.0740,90%0,80%
Canada 1.2241,30%1,40%
Verenigde Staten van Amerika 1.23412,50%10,40%
Mexico 1.2871,30%0,90%
Frankrijk 1.3302,40%2,00%
Japan 1.4294,30%2,90%
Duitsland 1.4802,90%2,40%
Spanje 1.4981,40%1,30%
Polen 1.7740,80%0,70%
Rusland 2.2791,80%1,50%
Brazilië 2.4271,10%1,10%
China 7.6831,20%1,30%

Het merendeel van bezoekers komt uit Algerije, Maleisië, Indië, Indonesië, Pakistan & Bangladesh.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd680 -26
Dagelijks Aantal Bezoekers359.948 -1,00%
Dagelijkse bezoekers rang664 -11
Dagelijks Webpagina Bekeken877.734 -1,81%
Dagelijkse pagina bezoekers rang1.014 -31
Pagina bezoek per gebruiker3,41 -0,87%
Inhoud

www.Filehippo.com

Topics: [no Filter], Latest Updates, Popular Software, en Browsers And Plugins.

Categorie: 'Software/Directories'

Leeftijd: Het domein is 9 jaar en 5 maanden oud.

393.588 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,41 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn filegemist.nl, fileguru.com, filehippo.com, filehippo786.blogspot.com.

LinksServer
Server locatie
Theplanet.com Internet Services Inc.
Texas
Houston
Verenigde Staten van Amerika
29.7181, -95.4241

Het wordt gehost in Theplanet.com Internet Services Inc (Texas, Houston,) met een Microsoft-IIS/6 web-server. De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET.

IP: 74.54.247.132

Aangedreven door: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/6

Codering: utf-8

De server is sneller dan 50% van opgemeten websites, op 1420 milliseconds.

Server setup
Date:--
Server:Microsoft-IIS/6.0
Etag:
X-Powered-By:ASP.NET
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Length:20264