Fd.nl Ga naar website

Fd staat gerangschikt op 262 in Nederland. 'Het Financieele Dagblad.'

262Rangschikking in Nederland

29.929Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.577.391
Maandelijkse bezoeken 783.681
Waarde per bezoeker€ 0,51
Geschatte waarde€ 372.940,03 *
Externe links6.569
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
20Papoea-Nieuw-Guinea
262Nederland
2.113België
7.191Ierland
16.824Spanje

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen2,90%1,40%
Papoea-Nieuw-Guinea 202,30%2,10%
Nederland 26277,40%76,70%
België 2.1136,90%12,20%
Ierland 7.1911,40%0,80%
Spanje 16.8244,20%2,50%
Verenigd Koninkrijk 32.6472,80%2,50%
Canada 78.5090,70%0,40%
Duitsland 88.8881,40%1,40%

Het is vooral populair in de landen, Verenigd Koninkrijk, Spanje, Ierland, België, Nederland & Papoea-Nieuw-Guinea.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Epse52.80%3.50%3.30
Harderwijk85.70%9.30%4.30
Ouderkerk Aan De Amstel152.10%5.40%7.00
Rheden162.10%1.40%1.70
Berlicum284.00%4.30%2.80
Wijk Bij Duurstede281.90%1.20%1.70
Aerdenhout571.60%1.00%1.60
Heemstede612.00%1.20%1.70
Nijmegen1801.90%1.80%2.50
Almere2002.20%2.50%2.90
Amsterdam21016.20%19.50%3.20
Leiden3161.90%1.40%2.00
Den Haag6082.00%1.50%2.00
Eindhoven7471.60%0.90%1.50
Rotterdam11532.10%1.10%1.40
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd25.1504.045
Dagelijks Aantal Bezoekers14.124 -21,27%
Dagelijkse bezoekers rang23.1704.109
Dagelijks Webpagina Bekeken25.357 -17,11%
Dagelijkse pagina bezoekers rang40.6865.650
Pagina bezoek per gebruiker2,53+5%
Inhoud

www.Fd.nl

Topics: Hier, Registreren, Uitslag, Stem, en Bekijk De Agenda.

Leeftijd: Het ging live op 24-11-1997, waardoor het nu 16 jaar, 5 maanden oud is.

De geschatte 15.444 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 2,53 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn fd-solutions.nl, fd-styling.nl, fd-tools.nl, fd-wheels.nl.

LinksServer
Server locatie
Terremark Managed Dedicated Hosting Services
Nederland
52.368892, 5.95459

Er zijn 2 Naam-servers, auth60.ns.nl.uu.net, en ns.nl.net. Het wordt gehost in Terremark Managed Dedicated Hosting Services, met een Apache-Coyote/1 web-server. Z'n IP nummer is 85.112.25.75.

IP: 85.112.25.75

Web Server: Apache-Coyote/1

Codering: utf-8

PING www. (85.112.25.75) 56(84) bytes of data.
64 bytes from www. (85.112.25.75): icmp_req=1 ttl=239 166 ms
64 bytes from www. (85.112.25.75): icmp_req=2 ttl=239 167 ms
64 bytes from www. (85.112.25.75): icmp_req=3 ttl=239 168 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2002ms
rtt min/avg/max/mdev = 166.968/167.704/168.190/0.709 ms
rtt min/avg/max/mdev = 166.968/167.704/168.190/0.709 ms

De laadtijd van de website is 1214 milliseconds, trager dan 59% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 166 ms.

Server setup
Date:--
Server:Apache-Coyote/1.1
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
cache-control:max-age = 300
X-Varnish:1606406406 1606395884
Age:47
Via:1.1 varnish
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
P3P:--
Transfer-Encoding:chunked
Set-Cookie:--