Endomondo.com Ga naar website

Endomondo staat gerangschikt op 831 in Nederland. 'Endomondo | Community based on free GPS tracking of sports.'

831Rangschikking in Nederland

4.537Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's14.370.048
Maandelijkse bezoeken 936.101
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 445.417,05 *
Externe links7.655
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
163Oeganda
235Denemarken
351Estland
427Bahrein
473Polen

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen6,30%6,30%
Oeganda 1631,60%1,10%
Denemarken 2356,30%5,70%
Estland 3511,10%0,80%
Bahrein 4270,50%0,40%
Polen 47315,70%18,40%
Spanje 83811,20%13,00%
Nederland 8316,00%4,60%
Letland 8550,60%0,70%
Slovenië 9530,70%0,60%
Portugal 1.6861,50%1,30%
Hongarije 1.8691,00%0,90%
Korea 1.9163,90%2,60%
Ierland 2.2230,80%0,70%
Zweden 2.3801,70%0,90%
Noorwegen 2.6710,90%0,80%
Finland 2.6790,90%0,60%
Rusland 2.7076,50%11,10%
Griekenland 2.7971,10%1,00%
Argentinië 3.0751,00%1,60%
Oekraïne 3.8361,10%0,60%
Italië 4.2121,80%2,10%
Duitsland 4.2375,10%4,60%
Mexico 4.7161,60%1,80%
Frankrijk 4.9543,30%2,90%
South Africa 6.6250,60%0,30%
Australië 6.7791,00%0,80%
Verenigd Koninkrijk 7.6142,00%1,90%
Indonesië 8.2050,80%0,90%
Verenigde Staten van Amerika 12.4016,20%5,70%
Brazilië 13.4881,10%0,80%
Canada 15.4600,70%0,50%
China 20.4392,20%1,70%
Japan 21.4331,30%0,90%
Indië 27.7071,90%1,40%

Het merendeel van bezoekers komt uit Spanje, Polen, Bahrein, Estland, Denemarken & Oeganda.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Driebergen220.40%0.30%3.00
Veldhoven301.50%0.70%2.50
Groningen1940.70%1.00%7.00
Amsterdam12590.90%0.70%4.20
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd3.813 -87
Dagelijks Aantal Bezoekers66.768 -1,29%
Dagelijkse bezoekers rang4.344 -131
Dagelijks Webpagina Bekeken256.718 -6,37%
Dagelijkse pagina bezoekers rang3.75159
Pagina bezoek per gebruiker5,38 -5,28%
Inhoud

www.Endomondo.com

Topics: The All Cycling Challenge, Noemi Nava, Nick Sturm, Jenő Glazgovics, en Nathan Parrett.

73.008 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 5,38 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn endometriosedieet.nl, endometrioseverhaal.blogspot.com, endometriumablatie.nl, endomondo.com.

LinksServer
Server locatie
Merck And Co Inc
New Jersey
Woodbridge
Verenigde Staten van Amerika
40.5539, -74.2861

Het wordt gehost in Merck And Co Inc (New Jersey, Woodbridge,) met een Apache-Coyote/1 web-server. Z'n plaatselijke IP adres is 54.247.79.181. ns-1678.awsdns-17.co.uk, ns-376.awsdns-47.com, en ns-636.awsdns-15.net zijn sommige van z'n 4 Naam-servers.

IP: 54.247.79.181

Web Server: Apache-Coyote/1

Codering: utf-8

De server is sneller dan 63% van opgemeten websites, op 1135 milliseconds.

Server setup
Cache-Control:no-cache, max-age=0, must-revalidate
Content-Language:en
Content-Type:text/html;charset=UTF-8
Date:--
P3P:--
Pragma:no-cache
Server:Apache-Coyote/1.1
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
X-UA-Compatible:IE=9
transfer-encoding:chunked
Connection:keep-alive