Easychair.org Ga naar website

Easychair staat gerangschikt op 13.967 in Nederland. 'EasyChair Conference System.'

13.967Rangschikking in Nederland

65.239Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's881.969
Maandelijkse bezoeken 48.283
Waarde per bezoeker€ 0,23
Geschatte waarde€ 23.355,46 *
Externe links3.902
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
8.241Algerije
8.371Hongarije
13.967Nederland
19.128Iran
42.277Pakistan

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 01/05/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen21,80%21,80%
Algerije 8.2413,40%3,90%
Hongarije 8.3713,80%5,20%
Nederland 13.9679,40%6,70%
Iran 19.1283,90%5,10%
Pakistan 42.2776,00%1,00%
Frankrijk 48.5165,50%10,10%
China 48.69616,70%13,40%
Spanje 50.9014,00%3,40%
Turkije 61.4251,50%1,80%
Indië 64.80012,10%14,80%
Duitsland 112.2984,00%3,00%
Verenigde Staten van Amerika 144.4527,90%9,70%

Het merendeel van bezoekers komt uit Frankrijk, Pakistan, Iran, Nederland, Hongarije & Algerije.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd54.8238.866
Dagelijks Aantal Bezoekers4.708 -18,64%
Dagelijkse bezoekers rang73.52410.751
Dagelijks Webpagina Bekeken34.359 -22,32%
Dagelijkse pagina bezoekers rang29.5955.386
Pagina bezoek per gebruiker10,50 -4,57%
Inhoud

www.Easychair.org

Topics: Installation, Citations, en Thanks.

Leeftijd: Het domein is 9 jaar en 4 maanden oud.

5.148 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 10,50 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn easycdg.com, easycell.nl, easychair.nl, easychair.org.

LinksServer
Server locatie
Giga-hosting Gmbh
Muenchen
Duitsland
48.1500015258789, 11.5832996368408

Z'n plaatselijke IP adres is 80.241.208.147. Z'n 2 naam-servers zijn ns12.domaincontrol.com, en ns11.domaincontrol.com. Het wordt gehost in Giga-hosting Gmbh Muenchen, met een Apache/2 web-server.

IP: 80.241.208.147

Web Server: Apache/2

Codering: utf-8

PING (80.241.208.147) 56(84) bytes of data.
64 bytes from (80.241.208.147): icmp_req=1 ttl=51 128 ms
64 bytes from (80.241.208.147): icmp_req=2 ttl=51 128 ms
64 bytes from (80.241.208.147): icmp_req=3 ttl=51 128 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2003ms
rtt min/avg/max/mdev = 128.395/128.431/128.465/0.294 ms
rtt min/avg/max/mdev = 128.395/128.431/128.465/0.294 ms

De server is trager dan 73% van opgemeten websites, op 943 milliseconds. Het resultaat van 128 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Date:--
Server:Apache/2.2.22 (Ubuntu)
Expires:--
Connection:close
Vary:Accept-Encoding
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html; charset=UTF-8