Consumentenbond.nl Ga naar website

Consumentenbond staat gerangschikt op 274 in Nederland. 'Home | Consumentenbond.'

274Rangschikking in Nederland

36.716Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's4.427.514
Maandelijkse bezoeken 1.543.235
Waarde per bezoeker€ 0,44
Geschatte waarde€ 734.030,31 *
Externe links5.237
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
274Nederland
8.196België
60.961Spanje
162.317Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen6,30%6,70%
Nederland 27488,20%90,20%
België 8.1963,30%1,50%
Spanje 60.9611,10%1,10%
Duitsland 162.3171,10%0,50%

Het merendeel van bezoekers komt uit Duitsland, Spanje, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Badhoevedorp233.00%7.60%8.00
Den Bosch1911.90%2.00%3.00
Tilburg2331.80%4.70%8.00
Amstelveen3641.70%1.10%2.00
Utrecht3904.30%2.30%1.60
Eindhoven6112.30%1.40%1.90
Rotterdam7922.60%4.60%6.00
Amsterdam8007.00%9.60%4.30
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd30.854 -4.129
Dagelijks Aantal Bezoekers10.914+6%
Dagelijkse bezoekers rang30.442 -3.092
Dagelijks Webpagina Bekeken24.156+17%
Dagelijkse pagina bezoekers rang42.768 -10.168
Pagina bezoek per gebruiker3,10+10%
Inhoud

www.Consumentenbond.nl

Topics: Ga Naar Hoofdnavigatie, Ga Naar Content, Ledenvoordeel, Word Lid, Actueel, en Je Recht.

Leeftijd: Het ging live op 28-05-1996, waardoor het nu 17 jaar, 11 maanden oud is.

11.934 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 3,10 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Sites die gelijkaardig klinken zijn consumentenbijstand.nl, consumentenboerderij.nl, consumentenbonaire.nl, consumentenbond.nl.

LinksServer
Server locatie
Sentia B.v.
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

ns.sentia.nl, ns2.sentia.nl, en ns.sentia.net zijn z'n DNS Naam-servers. De server wordt gehost door Sentia B.v. Amsterdam. Z'n IP nummer is 85.158.166.40.

IP: 85.158.166.40

Codering: utf-8

De server is sneller dan 46% van opgemeten websites, op 1513 milliseconds.

Server setup
Set-Cookie:--
Content-Type:text/html;charset=utf-8
Content-Language:en-US
Vary:Accept-Encoding
Content-Length:63067
Date:--
X-Varnish:621986910
Age:0
Via:1.1 varnish
Connection:keep-alive