Buienradar.nl Ga naar website

Buienradar staat gerangschikt op 29 in Nederland. 'Buienradar.nl - Weer - Actuele neerslag, weerbericht, weersverwachting, sneeuwradar en satellietbeelden.'

29Rangschikking in Nederland

3.065Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's27.309.555
Maandelijkse bezoeken 8.578.815
Waarde per bezoeker€ 0,11
Geschatte waarde€ 4,07 Miljoen *
Externe links9.341
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
29Nederland
425België
8.217Frankrijk
12.030Duitsland
42.817China

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen1,10%0,90%
Nederland 2988,30%87,50%
België 4254,80%5,70%
Frankrijk 8.2172,30%1,10%
Duitsland 12.0301,80%1,40%
China 42.8170,70%1,50%
Verenigde Staten van Amerika 55.7000,90%1,80%

Het is vooral populair in de landen, Verenigde Staten van Amerika, China, Duitsland, Frankrijk, België & Nederland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Casteren20.30%0.70%6.00
Smilde20.90%2.20%7.00
Ommen40.80%0.50%1.90
Goor40.40%1.30%9.00
Hollandsche Rading50.90%0.90%2.60
Haarsteeg60.30%0.50%5.00
Zundert90.60%0.60%3.10
Medemblik100.80%0.40%1.20
Overveen110.40%0.40%3.10
Hoogland111.20%2.00%4.70
Badhoevedorp130.90%0.70%2.10
Spijkenisse141.50%3.30%6.30
De Steeg140.40%0.30%1.90
Annen140.50%0.50%2.60
Tolbert140.40%0.40%3.00
Tegelen150.50%0.80%5.00
Wijk Bij Duurstede150.50%0.30%1.80
Hengelo151.40%2.20%4.40
Meppel160.30%0.30%2.80
Norg160.80%0.80%3.00
Tilburg162.50%2.30%2.70
Ede170.50%0.70%4.00
Santpoort-noord170.20%0.40%5.00
De Bilt190.80%2.00%7.00
Leusden200.60%0.40%2.10
Den Haag203.30%4.50%3.80
Oudkarspel200.60%0.40%2.00
Zwaag210.20%0.30%4.00
Winterswijk220.20%0.10%1.50
Nispen220.30%0.20%1.80
Emmen230.30%0.80%7.00
Oss240.80%0.50%1.90
Woerden250.70%0.40%1.80
Duiven270.80%1.00%3.50
Enschede271.40%1.00%2.00
Amstelveen301.40%1.30%2.70
Eindhoven302.60%2.60%2.80
Zwolle311.30%1.80%3.80
Den Burg320.30%0.50%6.00
Berlicum340.60%0.50%2.40
Rotterdam354.90%2.90%1.70
Houten360.60%0.40%1.70
Wijchen360.50%0.40%2.40
Laren370.50%0.20%1.10
Geldrop390.30%0.50%5.00
Haarlem391.90%1.70%2.50
Leek400.40%0.40%3.00
Groningen402.20%1.40%1.90
Roden410.50%0.40%2.60
Amsterdam4410.70%9.30%2.50
Waddinxveen450.30%0.10%1.20
Elst450.40%0.20%1.80
Dordrecht460.80%0.90%3.40
Aalsmeer460.30%0.30%3.00
Brummen470.30%0.20%1.70
Heiloo470.20%0.30%3.00
Hoorn480.60%0.40%1.70
Schijndel480.20%0.20%2.80
Utrecht492.00%2.10%2.90
Heemstede510.40%0.30%2.00
Uithoorn510.20%0.10%1.30
Alphen540.80%0.50%1.90
Huizen570.30%0.20%2.20
Leeuwarden590.70%0.70%3.00
Maastricht600.50%0.30%1.70
Franeker600.30%0.20%1.50
Veldhoven660.70%0.30%1.30
Noordwijkerhout680.30%0.30%3.00
Noordwijk710.30%0.10%1.50
Zeist720.30%0.10%1.00
Almelo810.30%0.20%1.40
Almere841.00%0.70%2.10
Zoetermeer891.10%0.70%2.00
Nieuwegein960.40%0.30%1.70
Gouda1000.20%0.10%1.60
Hoogeveen1070.30%0.20%1.50
Delft1130.60%0.70%3.30
Apeldoorn1170.70%0.30%1.50
Amersfoort1170.50%0.40%2.30
Breda1180.50%0.50%2.70
Hilversum1510.20%0.30%4.00
Den Bosch2180.30%0.20%2.30
Arnhem2350.30%0.40%4.00
Nijmegen2470.20%0.20%2.80
Leiden3350.30%0.30%3.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd2.57675
Dagelijks Aantal Bezoekers111.066 -6,09%
Dagelijkse bezoekers rang2.46089
Dagelijks Webpagina Bekeken243.065 -11,14%
Dagelijkse pagina bezoekers rang3.987289
Pagina bezoek per gebruiker3,06 -5,56%
Inhoud

www.Buienradar.nl

Topics: Hier, Buienradar, Nederland, en Afgelopen Uur.

Categorie: 'Nieuws en Media/Weer'

Leeftijd: Het domein is 8 jaar en 1 maanden oud.

De geschatte 121.446 dagelijkse bezoekers bekijken elk gemiddeld 3,06 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn buienradar.be, buienradar.biz, buienradar.mobi, buienradar.nl.

LinksServer
Server locatie
Buienradar Bv
Amsterdam
Nederland
52.35, 4.92

Z'n IP nummer is 82.94.174.27. Het wordt gehost in Buienradar Bv Amsterdam, met een Microsoft-IIS/7 web-server.

IP: 82.94.174.27

Web Server: Microsoft-IIS/7

Codering: utf-8

PING www. (82.94.174.27) 56(84) bytes of data.
64 bytes from 82.94.174.27: icmp_seq=1 ttl=53 112 ms
64 bytes from 82.94.174.27: icmp_seq=2 ttl=53 109 ms
64 bytes from 82.94.174.27: icmp_seq=3 ttl=53 110 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 109.983/111.316/112.983/1.276 ms
rtt min/avg/max/mdev = 109.983/111.316/112.983/1.276 ms

De laadtijd van de website is 971 milliseconds, trager dan 71% van andere opgemeten websites. Een ping van de server wordt ook geregistreerd op 112 ms.

Server setup
Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.0
Date:--
Content-Length:87840