Bolcom.nl Ga naar website

Bolcom staat gerangschikt op 17 in Nederland. 'bol.com | bomvol winkels, bomvol voordeel | Welkom.'

17Rangschikking in Nederland

2.987Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's72.009.510
Maandelijkse bezoeken 11.375.910
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 5,40 Miljoen *
Externe links2
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
17Nederland
123België
10.715Frankrijk
11.252Spanje
19.912China

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen2,20%1,30%
Nederland 1783,00%82,10%
België 1239,70%11,80%
Frankrijk 10.7150,80%2,00%
Spanje 11.2520,60%0,60%
China 19.9121,40%1,00%
Duitsland 24.4610,70%0,30%
Brazilië 25.6090,60%0,10%
Verenigde Staten van Amerika 44.6761,00%0,80%

Duitsland, China, Spanje, Frankrijk, België & Nederland is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Dinteloord40.20%0.20%5.00
Rijsbergen50.30%0.90%18.00
Steenbergen70.30%0.30%7.00
Wassenaar90.60%0.30%3.10
Elst101.00%2.40%15.00
Den Helder100.30%0.40%8.00
Breda111.80%2.50%8.70
Nootdorp110.90%0.80%5.80
Nijmegen121.60%3.20%13.00
Erm120.50%0.80%11.00
Ridderkerk130.30%0.40%7.00
Winterswijk130.20%0.10%4.00
Bergum140.20%0.10%4.00
Eijsden150.50%0.40%5.00
Assen150.70%0.30%2.30
Tilburg151.80%1.60%5.60
Utrecht173.10%3.50%7.30
Hardenberg170.60%0.70%8.00
Boxtel180.30%0.20%4.00
Lelystad180.20%0.10%2.70
Gouda190.50%2.00%26.00
Houten190.60%0.60%7.00
Bloemendaal200.30%0.30%8.00
Enschede211.00%1.20%7.00
Geldrop210.30%0.90%21.00
Amersfoort211.20%1.30%6.60
Haarlem231.90%1.90%6.50
Vught230.30%0.40%9.00
Meppel230.20%0.10%2.60
Culemborg230.30%0.10%1.50
Rotterdam243.60%4.80%8.50
Den Burg240.30%0.50%11.00
Maarsen250.40%0.40%7.00
Franeker260.40%0.50%8.00
Beuningen260.70%0.80%7.00
Veghel260.20%0.10%4.00
Amsterdam269.80%8.60%5.60
Barendrecht260.60%0.50%5.00
Etten270.60%0.60%7.00
Den Bosch270.90%0.60%4.10
Oldenzaal280.20%0.10%4.00
Heiloo280.40%0.30%4.00
Amerongen290.30%0.10%2.90
Voorburg300.50%0.10%1.80
Oosterhout300.30%0.40%9.00
Bilthoven310.40%0.60%11.00
Spijkenisse311.00%0.60%3.70
Zevenaar320.30%0.10%2.40
Leidschendam330.30%0.60%14.00
Apeldoorn350.90%0.60%3.90
Meeden370.20%0.30%8.00
Ede370.20%0.10%3.00
Leiden371.10%0.80%4.70
Groningen371.50%1.60%6.70
Wijchen400.30%0.20%3.20
Rozenburg400.30%0.10%1.60
Bussum410.50%0.30%3.80
Papendrecht410.40%0.50%7.00
Den Haag411.50%1.20%5.10
Zoetermeer421.20%0.80%4.50
Aalsmeer430.20%0.10%2.50
Capelle440.40%0.50%8.00
Almere461.00%0.60%4.00
Zwolle460.70%0.60%5.40
Roden500.20%0.30%8.00
Badhoevedorp500.20%0.10%2.30
Eindhoven531.40%1.30%6.00
Sittard560.30%0.20%6.00
Woerden580.20%0.20%7.00
Hoorn680.30%0.20%5.00
Amstelveen690.60%0.60%7.00
Alkmaar720.40%0.20%4.00
Coevorden750.20%0.10%4.00
Ijsselstein750.40%0.10%2.10
Nieuwegein750.40%0.20%4.00
Duiven770.20%0.10%1.50
Hengelo790.50%0.40%5.00
Zutphen840.20%0.20%7.00
Diemen840.20%0.00%1.60
Vlaardingen850.20%0.10%2.00
Arnhem870.60%0.40%4.00
Bergen Op Zoom910.20%0.10%5.00
Leeuwarden920.30%0.40%8.00
Alphen1120.30%0.10%2.90
Delft1150.40%0.70%11.00
Maastricht1560.20%0.10%2.20
Castricum1590.20%0.10%1.80
Dordrecht1920.20%0.10%2.40
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd2.510 -334
Dagelijks Aantal Bezoekers94.374+8%
Dagelijkse bezoekers rang2.958 -362
Dagelijks Webpagina Bekeken422.063+8,9%
Dagelijkse pagina bezoekers rang2.276 -317
Pagina bezoek per gebruiker6,26+1,0%
Inhoud

www.Bolcom.nl

Topics: Verberg Deze Melding, Bekijk/wijzig Inhoud, Bestelstatus, Klantenservice, en Verlanglijstjes.

Categorie: 'Webwinkelen/Warenhuizen' & 'Webwinkelen/Amusement'

Leeftijd: Het domein is 16 jaar en 4 maanden oud.

De site heeft ongeveer 103.194 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 6,26 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn bolcom.nl, bold-action.com, bold-women.nl, bold.dk.

Server
Server locatie
Bol.com B.v.
Utrecht
Nederland
52.08, 5.13

Z'n IP nummer is 91.195.0.139. Het wordt gehost in Bol.com B.v. Utrecht, met een Apache web-server. Z'n 3 naam-servers zijn nsgbr.comlaude.co.uk, nssui.comlaude.ch, en nsusa.comlaude.net.

IP: 91.195.0.139

Web Server: Apache

Codering: utf-8

De snelheid van z'n server wordt gemeten op 3313 milliseconds.

Server setup
Date:--
Server:Apache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
X-PS:ps3340
Vary:Accept-Encoding,User-Agent
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html;charset=UTF-8