Balatarin.com Ga naar website

Balatarin staat gerangschikt op 467 in Nederland. 'بالاترین:‌ لینکهای داغ.'

467Rangschikking in Nederland

3.133Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's19.973.993
Maandelijkse bezoeken 4.677.750
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 2,22 Miljoen *
Externe links27.401
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
69Afghanistan
245Verenigde Arabische Emiraten
264Armenië
287Georgië
370Maleisië

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen5,80%4,90%
Afghanistan 692,50%1,90%
Verenigde Arabische Emiraten 2452,80%2,70%
Armenië 2640,60%0,40%
Georgië 2870,80%0,50%
Maleisië 3704,50%4,20%
Zwitserland 3942,80%2,40%
Syrische Arabische Republiek 4010,70%0,20%
Noorwegen 4312,70%3,20%
Slowakije 4581,50%1,50%
Nederland 4675,70%5,60%
Zweden 4863,80%3,00%
Canada 5818,10%9,60%
Verenigd Koninkrijk 8319,40%9,70%
Thailand 8972,60%4,10%
België 1.0921,40%2,60%
Duitsland 1.27410,20%9,60%
Koeweit 1.4080,60%0,20%
Australië 1.5482,00%2,10%
Oostenrijk 2.1011,10%0,60%
Frankrijk 2.2924,20%4,50%
Verenigde Staten van Amerika 2.46219,40%18,40%
Turkije 2.6191,40%1,90%
Iran 2.7741,70%0,80%
Brazilië 6.2371,10%3,70%
Polen 8.0170,70%0,40%
Japan 22.7410,80%0,60%
Indië 31.0211,10%0,70%

Het merendeel van bezoekers komt uit Zwitserland, Maleisië, Georgië, Armenië, Verenigde Arabische Emiraten & Afghanistan.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Amsterdam1332.60%3.50%5.70
Rotterdam6240.40%0.30%3.70
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd2.633 -499
Dagelijks Aantal Bezoekers99.938+11%
Dagelijkse bezoekers rang2.753 -472
Dagelijks Webpagina Bekeken292.278+13,7%
Dagelijkse pagina bezoekers rang3.295 -659
Pagina bezoek per gebruiker4,09+3%
Inhoud

www.Balatarin.com

Topics: بالاترین, آگهی, بالاموزیک, ورود, لینک‌های داغ, en لینک‌های تازه.

Categorie: 'Persian/اخبار'

109.278 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 4,09 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn balashiappartementen.nl, balashiaruba.nl, balasino.nl, balastnedam.nl.

LinksServer
Server locatie
Amazon.com Inc.
Washington
Seattle
Verenigde Staten van Amerika
47.501, -122.358

Het heeft 5 Naam-servers, waaronder ns0.dnsmadeeasy.com, ns1.dnsmadeeasy.com, en ns2.dnsmadeeasy.com. Het wordt gehost in Amazon.com Inc (Washington, Seattle,) met een nginx/1 web-server. Z'n plaatselijke IP adres is 184.73.196.92.

IP: 184.73.196.92

Web Server: nginx/1

Codering: utf-8

De server is trager dan 84% van opgemeten websites, op 2775 milliseconds.

Server setup
Server:nginx/1.1.6
Date:--
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Content-Length:134106
Connection:keep-alive
Status:200 OK
X-Runtime:63
ETag:"d05c273ca495c126f84b834b40b28f84"
cache-control:max-age=600
X-Cacheable:300.000
Accept-Ranges:bytes
X-Varnish:141519636 141518515
Via:1.1 varnish
X-Cache:HIT
age:0
Set-Cookie:--