Autoscout.de Ga naar website

Autoscout staat gerangschikt op 566 in Nederland. 'AutoScout24 Europas Automarkt für Gebrauchtwagen und Neuwagen.'

566Rangschikking in Nederland

1.708Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's80.332.560
Maandelijkse bezoeken 5.821.200
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 2,76 Miljoen *
Externe links13.667
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
68Duitsland
204Oostenrijk
566Nederland
806Zwitserland
834Tsjechische Republiek

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen8,40%7,00%
Duitsland 6873,40%75,70%
Oostenrijk 2043,80%2,70%
Nederland 5662,50%5,30%
Zwitserland 8061,10%0,60%
Tsjechische Republiek 8341,00%1,20%
Roemenië 9841,00%0,90%
België 1.4031,10%0,40%
Polen 1.9581,50%1,00%
Italië 2.2351,40%1,50%
Spanje 2.2941,90%1,30%
Frankrijk 4.0701,60%1,30%
Rusland 9.6031,00%0,60%
Verenigde Staten van Amerika 48.7910,60%0,40%

Het merendeel van bezoekers komt uit Roemenië, Tsjechische Republiek, Zwitserland, Nederland, Oostenrijk & Duitsland.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Hoensbroek70.50%1.90%53.00
Den Haag800.60%1.60%38.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd1.435 -7
Dagelijks Aantal Bezoekers134.392 -2,87%
Dagelijkse bezoekers rang2.004 -11
Dagelijks Webpagina Bekeken1.320.352 -0,10%
Dagelijkse pagina bezoekers rang655 -39
Pagina bezoek per gebruiker13,76+2,8%
Inhoud

www.Autoscout.de

Topics: Fahrzeugsuche, Gebrauchtwagenund Neuwagen, Neuwagen, Motorrad, en Nutzfahrzeuge.

Categorie: 'Autos/Verzeichnisse und Portale' & 'Inzerce/Vozidla'

146.952 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 13,76 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn autoscooterworld.nl, autoscope.nl, autoscore-boxmeer.nl, autoscout.be.

Server
Server locatie
Www-server
Bayern
Munich
Duitsland
48.15, 11.58

De omgeving van de programmeertaal is ASP.NET. ns4.scout24.com, ns2.scout24.com, en ns1.scout24.com zijn sommige van z'n 4 Naam-servers. Het wordt gehost in Www-server (Bayern, Munich,) met een Microsoft-IIS/7 web-server.

IP: 92.42.227.69

Aangedreven door: ASP.NET

Web Server: Microsoft-IIS/7

Codering: utf-8

PING www. (92.42.227.69) 56(84) bytes of data.
64 bytes from autoscout24.cz (92.42.227.69): icmp_seq=1 ttl=241 124 ms
64 bytes from autoscout24.cz (92.42.227.69): icmp_seq=2 ttl=241 125 ms
64 bytes from autoscout24.cz (92.42.227.69): icmp_seq=3 ttl=241 125 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2001ms
rtt min/avg/max/mdev = 124.981/125.647/125.981/0.624 ms
rtt min/avg/max/mdev = 124.981/125.647/125.981/0.624 ms

De server is sneller dan 73% van opgemeten websites op 2145 milliseconds. Het resultaat van 124 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Cache-Control:private
Content-Type:text/html; charset=utf-8
Server:Microsoft-IIS/7.5
Set-Cookie:--
X-AspNet-Version:4.0.30319
Set-Cookie:--
SID:LWEBDEB209
X-Powered-By:ASP.NET
Date:--
Content-Length:69409