Atdhenet.tv Ga naar website

Atdhenet staat gerangschikt op 15.002 in Nederland. 'AtdheNet.TV - Watch Free Live Sports TV.'

15.002Rangschikking in Nederland

9.582Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's5.577.768
Maandelijkse bezoeken 2.343.600
Waarde per bezoeker--
Geschatte waarde€ 1,11 Miljoen *
Externe links2.974
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
12Saint Vincent en de Gre
203Albanië
969Portugal
1.719Filippijnen
1.971Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen13,00%10,80%
Saint Vincent en de Gre 120,70%1,20%
Albanië 2031,10%1,30%
Portugal 9693,30%3,50%
Filippijnen 1.7192,20%3,00%
Duitsland 1.97115,50%15,30%
Andere landen 2.2390,60%0,60%
Slowakije 2.3830,90%0,90%
Zwitserland 2.4731,50%1,50%
Ierland 2.5040,90%1,40%
Algerije 2.5541,00%1,30%
Korea 2.6773,60%3,50%
Italië 2.7794,20%4,60%
Canada 2.7844,80%4,40%
Noorwegen 3.9890,90%0,70%
Polen 4.2542,80%2,40%
Verenigde Staten van Amerika 5.07721,70%23,80%
Tsjechische Republiek 5.1760,90%0,70%
Verenigd Koninkrijk 5.3534,50%3,30%
Spanje 5.8422,60%2,80%
Frankrijk 6.1004,00%3,80%
Oostenrijk 6.2280,90%0,60%
Maleisië 6.5400,80%0,70%
België 7.3120,70%0,60%
Indonesië 9.4931,10%0,90%
Zweden 11.6110,50%0,40%
Nederland 15.0020,90%0,40%
Japan 23.4041,80%1,30%
China 33.0561,50%3,50%
Indië 59.6051,20%1,00%

Het merendeel van bezoekers komt uit Duitsland, Filippijnen, Portugal, Albanië & Saint Vincent en de Gre.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd8.052794
Dagelijks Aantal Bezoekers42.800 -13,71%
Dagelijkse bezoekers rang7.237890
Dagelijks Webpagina Bekeken76.220 -9,89%
Dagelijkse pagina bezoekers rang13.151679
Pagina bezoek per gebruiker2,49+5%
Inhoud

www.Atdhenet.tv

Topics: Five, en Msnbc, Five, en Msnbc.

46.800 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 2,49 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Gelijkaardige websites zijn atdhe.ws, atdhe1.net, atdhe24.net, atdhenet.tv.

LinksServer
Server locatie
Prq Inet Pop Sth0
Stockholm
Zweden
59.33, 18.05

Het heeft 5 Naam-servers, waaronder dns5.registrar-servers.com, dns1.registrar-servers.com, en dns4.registrar-servers.com. Het wordt gehost in Prq Inet Pop Sth0 Stockholm, met een lighttpd/1 web-server. Z'n IP nummer is 88.80.11.29.

IP: 88.80.11.29

Web Server: lighttpd/1

Codering: iso-8859-1

PING www. (88.80.11.29) 56(84) bytes of data.
64 bytes from host-88-80-11-29.cust.prq.se (88.80.11.29): icmp_req=1 ttl=53 129 ms
64 bytes from host-88-80-11-29.cust.prq.se (88.80.11.29): icmp_req=2 ttl=53 129 ms
64 bytes from host-88-80-11-29.cust.prq.se (88.80.11.29): icmp_req=3 ttl=53 129 ms
--- www. ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2003ms
rtt min/avg/max/mdev = 129.399/129.594/129.734/0.326 ms
rtt min/avg/max/mdev = 129.399/129.594/129.734/0.326 ms

De server is trager dan 50% van opgemeten websites, op 1420 milliseconds. Het resultaat van 129 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Connection:close
Content-Type:text/html
Accept-Ranges:bytes
ETag:"-802856536"
Last-Modified:--
Content-Length:23490
Date:--
Server:lighttpd/1.4.19