Arke.nl Ga naar website

Arke staat gerangschikt op 268 in Nederland. 'Arke - Welkom.'

268Rangschikking in Nederland

26.059Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's7.705.152
Maandelijkse bezoeken 1.102.698
Waarde per bezoeker€ 0,25
Geschatte waarde€ 524.605,4 *
Externe links1.926
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
268Nederland
1.347België
166.411Duitsland

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 30/04/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen3,30%1,60%
Nederland 26884,20%81,20%
België 1.34711,70%16,80%
Duitsland 166.4110,90%0,40%

Duitsland, België & Nederland is waar de meeste bezoekers vandaan komen.

CityCity rangGebruikersPagina bezoekersPagina bezoek per gebruiker
Monster42.60%5.30%13.00
Burgerveen112.40%4.50%12.00
Vianen412.20%3.50%10.00
Doetinchem562.80%3.70%9.00
Hardenberg622.70%1.00%2.40
Enschede823.30%3.80%7.00
Rotterdam10512.30%10.50%5.60
Amstelveen1582.20%4.30%13.00
Eindhoven2963.80%2.60%4.00
Utrecht4573.00%2.10%5.00
Groningen5381.80%1.90%7.00
Amsterdam8945.90%7.90%9.00
Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd21.898 -3.993
Dagelijks Aantal Bezoekers12.412+13%
Dagelijkse bezoekers rang26.595 -5.177
Dagelijks Webpagina Bekeken59.866+8%
Dagelijkse pagina bezoekers rang16.868 -2.500
Pagina bezoek per gebruiker6,80 -4,35%
Inhoud

www.Arke.nl

Topics: Zonvakanties, Verre Reizen, Rondreizen, Wintersport, Autovakanties, en Stedentrips.

Leeftijd: Het domein is 18 jaar en 5 maanden oud.

De site heeft ongeveer 13.572 bezoekers per dag, die elk gemiddeld 6,80 pagina's bekijken.

Vergelijkbare domeinen

Andere gelijkaardige klinkende sites zijn arke-tad.com, arke-tad.nl, arke-vlaai.nl, arke.com zijn.

LinksServer
Server locatie
Tui Nederland N.v.
Enschede
Nederland
52.22, 6.9

Tui Nederland N.v. Enschede is de locatie van de Microsoft-IIS/7 server. Het Arke.nl IP adres is 195.128.186.60. Het heeft 2 DNS registraties, ns2.tui.nl, en ns1.tui.nl.

IP: 195.128.186.60

Web Server: Microsoft-IIS/7

Codering: utf-8

De snelheid van z'n server wordt gemeten op 871 milliseconds.

Server setup
Set-Cookie:--
Date:--
Server:Microsoft-IIS/7.0
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Cache-Control:private, max-age=0, proxy-revalidate, no-store, no-cache, must-revalidate
Content-Type:text/html; charset=utf-8
X-UA-Compatible:IE=8
Expires:--
Pragma:no-cache
Set-Cookie:--
Set-Cookie:--
Vary:Accept-Encoding
RTSS:1
SiteSpect-Identity:HTTP
Transfer-Encoding:chunked