1001freefonts.com Ga naar website

1001freefonts staat gerangschikt op 9.533 in Nederland. '1001 Free Fonts - Download Free Fonts for Windows and Macintosh.'

9.533Rangschikking in Nederland

9.362Rangorde Wereldwijd

Maandelijks bekeken pagina's9.644.670
Maandelijkse bezoeken 520.277
Waarde per bezoeker€ 0,10
Geschatte waarde€ 247.857,09 *
Externe links10.387
Aantal pagina's--
Trefwoorden
Onbeschikbaar
Land rang
2.465Bangladesh
2.502Indonesië
2.752Filippijnen
2.991Nigeria
3.024Sri Lanka

*Geschatte gegevens, lees disclaimer.
Laatst aangepast: 01/05/2014

Bezoekers

LandLand rangGebruikersPagina bezoekers
Andere landen12,60%10,00%
Bangladesh 2.4651,40%1,60%
Indonesië 2.5024,30%3,60%
Filippijnen 2.7521,90%2,30%
Nigeria 2.9911,40%1,20%
Sri Lanka 3.0240,60%0,20%
Pakistan 3.3623,10%2,90%
Maleisië 4.6041,30%1,10%
Verenigde Arabische Emiraten 4.6160,60%0,30%
Verenigd Koninkrijk 5.4005,00%4,10%
Indië 5.79516,00%14,90%
South Africa 6.0231,40%0,50%
Portugal 6.1150,80%0,50%
Italië 6.4422,00%2,60%
Australië 6.4561,80%1,40%
Canada 6.8252,30%2,70%
Mexico 7.0152,20%1,50%
Spanje 7.0862,40%3,80%
Verenigde Staten van Amerika 7.20317,70%21,60%
Thailand 7.4841,20%1,50%
Polen 7.8991,80%1,60%
Duitsland 8.3784,20%5,70%
Roemenië 8.8230,70%0,40%
Colombia 8.9590,60%0,20%
Argentinië 9.3160,60%0,90%
Nederland 9.5331,10%1,60%
Griekenland 10.1050,50%0,50%
Zwitserland 10.9440,50%0,30%
Turkije 12.5011,10%0,50%
Oostenrijk 14.3360,60%0,10%
Brazilië 14.5112,10%0,90%
Japan 15.5872,40%6,00%
Frankrijk 18.3311,90%1,20%
China 36.0402,10%2,00%

Het merendeel van bezoekers komt uit Pakistan, Sri Lanka, Nigeria, Filippijnen, Indonesië & Bangladesh.

Bezoekers geschiedenis Gemiddelde 90 dagen
Rangorde Wereldwijd7.867529
Dagelijks Aantal Bezoekers33.384 -11,40%
Dagelijkse bezoekers rang9.453740
Dagelijks Webpagina Bekeken162.493 -4,75%
Dagelijkse pagina bezoekers rang6.092 -11
Pagina bezoek per gebruiker6,81+8%
Inhoud

www.1001freefonts.com

Topics: Signature Fonts, Buy Fonts, Itc Fonts, en Free Stuff.

Categorie: 'Repositories/Free'

Leeftijd: Het domein is 15 jaar en 4 maanden oud.

36.504 gebruikers bezoeken dagelijks de site, elkeen bekijkt 6,81 pagina's.

Vergelijkbare domeinen

Andere verwante sites zijn 1001fleurs.org, 1001fonts.com, 1001fotolijsten.nl, 1001fotos.nl.

LinksServer
Server locatie
Godaddy.com Inc.
Arizona
Scottsdale
Verenigde Staten van Amerika
33.5093, -111.8985

Het wordt gehost in Godaddy.com Inc (Arizona, Scottsdale,) met een Apache web-server. Het heeft 2 DNS registraties, ns6.1001freefonts.com, en ns5.1001freefonts.com. De omgeving van de programmeertaal is PleskLin.

IP: 50.62.128.69

Aangedreven door: PleskLin

Web Server: Apache

Codering: iso-8859-1

PING (50.62.128.69) 56(84) bytes of data.
64 bytes from ip-50-62-128-69.ip.secureserver.net (50.62.128.69): icmp_seq=1 ttl=55 60.9 ms
64 bytes from ip-50-62-128-69.ip.secureserver.net (50.62.128.69): icmp_seq=2 ttl=55 59.9 ms
64 bytes from ip-50-62-128-69.ip.secureserver.net (50.62.128.69): icmp_seq=3 ttl=55 58.9 ms
--- ping statistics ---
3 packets transmitted, 3 received, 0% packet loss, time 2000ms
rtt min/avg/max/mdev = 58.991/59.991/60.991/0.816 ms
rtt min/avg/max/mdev = 58.991/59.991/60.991/0.816 ms

De server is trager dan 78% van opgemeten websites, op 838 milliseconds. Het resultaat van 60.9 ms wordt eveneens geregistreerd in een ping test.

Server setup
Date:--
Server:Apache
X-Powered-By:PleskLin
Connection:close
Transfer-Encoding:chunked
Content-Type:text/html